Roost Web Push (7.x-3.7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Continue
hi: जारी रखें
