RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem
