RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Logo
am: አርማ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Header bottom
am: ራስጌ እታች
