RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Navigation
bs: Navigacija

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Link color
bs: Boja linka

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
