RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་
