RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: User login
el: Είσοδος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Main background
el: Κυρίως φόντο
