RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
