RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Logo
gl: Logotipo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Main background
gl: Fondo principal
