RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Navigation
hr: Navigacija

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Main background
hr: Glavna pozadina
