RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Navigation
jv: Navigasi

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Main background
jv: Latar utama
