RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
