RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ
