RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە

en: Header bottom
ku: ژێرەوەی سەرپەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی
