RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Logo
lt: Logotipas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: User login
lt: Nariams

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas
