RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Logo
mn: Лого

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Go Back to Homepage
mn: Нүүр хуудас руу буцаж явах
