RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Anonymous
mr: अज्ञात
