RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
