RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Navigation
fa: پیمایش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی
