RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Weight
sr: Тежина

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Link color
sr: Боја линкова
