RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Link color
te: లంకె రంగు
