RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز
