RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: User login
uk: Вхід

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Go Back to Homepage
uk: Повернутись на Головну

en: Disable header
uk: Відключити заголовок

en: Disable icons for main navigation
uk: Відключити іконки для головної навігації

en: Set icons size for main navigation
uk: Визначити розмір іконок для головної навігації

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Main background
uk: Основне тло
