RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Logo
ar: الشعار

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Navigation
ar: التنقل

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية
