RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: User login
az: Loqin

en: Anonymous
az: Anonim
