RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva
