RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
