RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: User login
he: כניסה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Link color
he: צבע קישור

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Main background
he: רקע ראשי
