RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն
