RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Text color
id: Warna teks

en: Navigation
id: Navigasi

en: User login
id: Login pengguna

en: Anonymous
id: Anonim

en: Link color
id: Warna tautan

en: Header top
id: Atas header

en: Header bottom
id: Bawah header

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Main background
id: Latar utama
