RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Text color
ja: テキストの色

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Link color
ja: リンクの色

en: Go Back to Homepage
ja: ホームページへ戻る

en: Disable header
ja: ヘッダーを無効化

en: Disable icons for main navigation
ja: メインナビゲーション用アイコンを無効化

en: Set icons size for main navigation
ja: メインナビゲーション用アイコンのサイズ

en: default navigation
ja: デフォルトのナビゲーション

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Main background
ja: メインバックグラウンド
