RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
