RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Logo
oc: Lògo

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Main background
oc: Rèireplan principal
