RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Text color
ro: Culoare text

en: Navigation
ro: Navigator

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Link color
ro: Culoare link

en: Header top
ro: Cap sus

en: Header bottom
ro: Cap jos

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Main background
ro: Fundal principal
