RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
