RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Header bottom
tr: Üstbilginin alt kısmı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Main background
tr: Ana arkaplan
