RootCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Logo
ur: لوگو

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Anonymous
ur: گمنام
