Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
