Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα
