Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Create
eo: Kreu
