Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Layout
et: Paigutus

en: Create
et: Loo

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia
