Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: خالی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Create
fa: ایجاد کردن

en: Media
fa: رسانه
