Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Create
he: נוצר

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה
