Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Create
hu: Létrehozás

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Buttons
hu: Gombok

en: Fade
hu: Áttünés

en: Banner text
hu: Banner szövege

en: BlindX
hu: VakX

en: BlindY
hu: VakX

en: BlindZ
hu: VakZ

en: Cover
hu: Borító

en: Toss
hu: Pénzfeldobás

en: Uncover
hu: Kitakarás
