Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: None
id: Nihil

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Urutan

en: Link
id: Tautan

en: Save
id: Simpan

en: Create
id: Buat

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi
