Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Ubah

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Create
jv: Gawé

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
