Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Create
km: បង្កើត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ
