Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
