Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Create
nl: Aanmaken

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Fade
nl: Vervaag

en: Delay between slides in milliseconds.
nl: Pauze tussen dia's in milliseconden

en: Leave blank to disable automatic transition.
nl: Leeg laten om automatische overgangen uit te schakelen.
