Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Layout
sk: Výzor

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá
