Rotating Banner (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Cancel
sq: Anullo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Create
sq: Krijo
